KONST / Litografier / Färglitografi 9298424
nr 929 8424
Färglitografi
signerad. , motivet: 42x56
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:03:50
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr